Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu
Ju Jitsu Milli Takımı Sırbistandan Zaferle Döndü
Ju Jitsu Milli Takımı Sırbistandan Zaferle Döndü
JU JİTSU VE BREZİLYA JİU JİTSU FEDERASYONU SİRBİSTANDA YAPILAN ULUSLAR ARASI JU JİTSU ŞAMPİYONASINDA 3 ALTIN ,4 GÜMÜŞ VE 1 BİRİNCİLİK ALARAK TOPLAMDA ÜÇÜNCÜ OLMUŞTUR. .
23-26 Nisan 2015 tarihleri arasında sirbistanın Belgrat kentinde yapılan 11 ülke ve 260 sporcunun katıldığı uluslararası Ju Jitsu şampiyonasında ülkemizi JJİF temsilcisi olan Ju Jitsu ve brezilya jiu jitsu federasyonu temsil etti. Fihgt dalında mücadele eden sporcularımız çok başarılı idi kafilemiz 15 sporcu ve 10 idareci hakem ve antrenörden oluşan milli takımımız toplam 26 kişi ile ülkemizi temsil etti. oldukça başarılı maçlar çıkaran millilerimiz 3 altın 4 gümüş ve bir bronz madalya ile takım halinde üçüncü oldu.


Dereceye giren sporcularımız Nilay T�R�D�, Tuğba YEN��UL, Abdullah �ALDIR Şampiyon olurken Yılmaz GÜLEÇ, Bilge ÖZKAN, Esin AKKÜN, Emir CENGİZ ikinci ve Ali ŞEKER üçüncü olmuştur.


Federasyon Başkanı Orhan Özaktı yapmış olduğu açıklamada Ju Jitsu artık Türkiyede belirli seviyeye ulaşmıştır. her gittiğimiz müsabakada başarı ile dönüyoruz her ay bir uluslar arası faaliyetimiz var. birçok sporcumuzu ve antrenörümüzü yurt dışına maçlara götürerek hem deneyim kazanmalarını hemde birçok başarılı sevinci beraber yaşamayı sağladık .

1-4 mayıs 2015 tarihinde Pariste yapılacak olan şampiyonayada 10 kişilik kafile ile katılacağız buradanda başarılı olarak dönerek başarı çıtamızı biraz daha yükselteceğiz dedi.

Türkiye Ju Jitsu ve Brezilya Ju Jitsu Federasyonu Milli Takım Kafilesi olarak Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da yapılan Sırbistan Open Ju Jitsu Turnuvasında ülkemizi Federasyon Başkanımız Sayın Orhan ÖZAKTI ve Ersel YILDIZ eşliğinde sporcu, antrenörler olarak takım h�linde 3'üncü olarak tarihi bir başarıya daha imza atmıştır. Uluslar arası yapılan Sırbistan OPEN maçında Federasyonumuzu ve ülkemizi temsilen hakem olarak M.Ümit KÜÇÜK görev yapmıştır. Bu yarışmada emeği geçen sporcu ve antrenörlerimize teşekkür eder, başarılarımızın daim olmasını Yüce Allah'tan niyaz ederiz. Federasyon Başkanımız sayın Orhan ÖZAKTI'nın Önderliğinde daha birçok madalya ve kupa alacağımıza sonsuz ümit ederiz.
Ju Jitsu ve Brezilya Ju Jitsu Federasyon Başkanı
Yaşar Aykut YURDAKUL
BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
JU JİTSU TARİHÇESİ
Ju Jitsu Tarihçesine Buradan Ulaşabilirsiniz...
FOTOĞRAF GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait fotoğraf galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
VİDEO GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait video galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
BANKA HESAP NUMARASI
Aydınlık Evler Şubesi 0151
Hesap Numarası 0082710
IBAN:TR05 0004 6001 5188 8000 0827 10