Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu
Ju Jitsu Romanya Çıkarması, Başarıya doymuyoruz
Ju Jitsu Romanya Çıkarması, Başarıya doymuyoruz
26-28 Mart 2015 Tarihlerinde Romanya'nın Başkenti Bükreşte yapılan "Bucurestı Open & Cupa Corysan" Jujitsu Turnuvasında Federasyon Başkanı Orhan Özaktı, İdareci, Antrenör ve Sporculardan oluşan 25 kişilik Milli takım kafilesi ile yer aldı. 

Oldukça yoğun katılım olmasından dolayı çekişmeli geçen müsabakaların ardından; 

Tolga POLAT Fıghting Büyük erkekler + 94 kg 1. Si, Mehmet Ali �LKMAN Newaza Büyük erkekler -71 kg 1. Si, Aycan GÜLDAĞI Yıldız Bayanlar -48 kg 1. Si, Tuğba YEN��UN Fıghting ve Newazada Büyük Bayanlar 2. Si, Olarak iki gümüş madalya birden aldı.

Deniz BİREY Newaza Genç Bayanlar 2. Si, Berk EKENSOY Newaza Genç Erkekler 2. Si, ��kr� Can Er Fıghting Yıldız erkekler 2, Sevde Elif AYDOĞDU Fıghting Büyük Bayanlar 3. Sü, Yunus Emre DOĞAN Fıghting GenÇ erkekler 3. Sü, Talha AYDIN Fıghting Yıldız erkekler 3.Sü ve ceren Giraygün, Dilruba Celayir üçüncü Olarak ülkemizi 3 Altın, 5 Gümüş ve 6 Bronz Madalya alarak toplamda 14 sporcunun yarıştığı müsabakalarda 14 madalya ile ülkemizi Başarı ile temsil ederek Bayrağımızı dalgalandırmıştır. ve takım halinde ikinci olarak ikincilik kupasını kazanmıştır.


Federasyon Başkanı Sayın Orhan Özaktı Ülkemizi son dönemlerde katıldığımız tüm yarışmalardan başarı ile temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Federasyonumuz Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı tarafından tescil edildiği taktirde görülüyor ki çok daha büyük başarılara imza atarak ülkemizi gururla temsil edecektir. Kısa zamanda büyük başarılara imza atmamızda büyük emekleri olan başta federasyonumuz Yönetimi olmak üzere Teknik kadro ve tüm sporcularımı kutluyorum dedi. 
Ju Jitsu ve Brezilya Ju Jitsu Federasyon Başkanı
Yaşar Aykut YURDAKUL
BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
JU JİTSU TARİHÇESİ
Ju Jitsu Tarihçesine Buradan Ulaşabilirsiniz...
FOTOĞRAF GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait fotoğraf galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
VİDEO GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait video galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
BANKA HESAP NUMARASI
Aydınlık Evler Şubesi 0151
Hesap Numarası 0082710
IBAN:TR05 0004 6001 5188 8000 0827 10