Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu
İzmir Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Antrenör ve DAN denkliği Semineri Yapıldı
İzmir Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Antrenör ve DAN denkliği Semineri Yapıldı
Ju jitsu ve Brezilya Jıu Jitsu Federasyonun 2014 faaliyet programında yer alan ve müsabaka kurallarını da içine alan Antrenör , Hakem ve Dan Denklik semireni, 11-12-13-14 tarihleri arasında Fa Sport İsam Akgül Spor Salonunda yapıldı. Antrenör ,Hakem ve Dan Denklik Seminerine Ju Jitsu Federasyon Başkanı Sayın Orhan Özaktı, Genel Sekreter Hakan Zafer Özdemir , Ju Jitsu İl Temsilcisi Hasan Talaza ve İzmir Kick Boks İl Temsilcisi İsam Akgül , İzmir, Manisa, Turgutlu ve Aydın’dan çok sayıda Antrenör , Hakem Adaylarımız ve çok değerli hocalarımızdan Ömer Can, Erdoğan Şenol, Ali Cenap Ertay ve Muammer Koç ,seminerde hazır bulundular .

Seminer hocaları; Hakan zafer Özdemir, Alper Şenol ve Hasan talazın Yaptığı seminer çok verimli geçti. Federasyon Başkanı Orhan Özaktı yaptığı açıklamada 2012 yılında kurulan federasyonumuz çok iyi bir şekilde gelişmekte Türkiye genelinde 640 antrenör 450 hakem ve 4800 sporcuya ulaştık eğitime önem veriyoruz. önümzdeki haftalarda antalyada yapılacak olan Antrenör hakem vize seminerimizde katılımın yüksek olacağını düşünüyorum diyerek sözlerine devam etti Türkiye şampiyonası yaptıktan sonra seçtiğimiz milli takımla ülkemizi dünya ve Avrupa şampiyonalarında temsil ediyoruz ju jitsu ülkemizde yeni olmasına rağmen şuanda en popiler mücadele sporlarından oldu. Bu seminerde bizi yalnız bırakmayan Emektar hocalarımızın yanında olmaları ve yalnız bırakmamaları bize onur verdi dedi.

Genel Sekreter Hakan Zafer Özdemir Seminer süresince Fa Spor salonun kapılarını açan İzmir İl Temsilcisi ve Kick Boks ve ju Jitsu Milli Takım Antrenörü İsam Akgül’e ve Ju Jitsu Federasyon Başkan Orhan Özaktı ‘ya , İzmir , İlimiz ve camiamız adına teşekkürlerini sundu. 
Ju Jitsu ve Brezilya Ju Jitsu Federasyon Başkanı
Yaşar Aykut YURDAKUL
BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
JU JİTSU TARİHÇESİ
Ju Jitsu Tarihçesine Buradan Ulaşabilirsiniz...
FOTOĞRAF GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait fotoğraf galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
VİDEO GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait video galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
BANKA HESAP NUMARASI
Aydınlık Evler Şubesi 0151
Hesap Numarası 0082710
IBAN:TR05 0004 6001 5188 8000 0827 10