Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu
Moskovada yapılan Grappling Dünya Şampiyonasından iki günde iki madalya
Moskovada yapılan Grappling Dünya Şampiyonasından iki günde iki madalya
Moskovada yapılan Grappling dünya Şampiyonasından iki günde iki madalya

20-29 kasım 2014 tarihleri arasında Rusyanın Başkenti Moskovada yapılan grappling Dünya şampiyonasına 4 sporcu 1 antrenör ve federasyon başkanıyla katılan ekip 1 günü grappling nogi yıldızlar katakorisinde 76 kg’da Thomas Can Koçer Bronz madalya kazandı ikici günü Grappling Gi Yıldızlar katakorisinde 76 kg’da Thomas Can Koçer 2.Bronz madalyayı kazandırdı. 3.Günü Graplipling No Gi Katogorisinde 100 kg’da Ümit Kemal Yılmaz ve �a�lar yazman +100 Kg ise Mehmet Eren Şimşek mindere Çıkarak ülkemizi temsil edecekler.

Milli Takım Antrenörü İsam Akgün Sporcularımız yoğun bir kamp dönemi geçirdiler bu müsabakaya çok iyi hazırlandık. Rakiplerimiz çok güçlü ve tecrübeliler ama bizde inandık çok çalıştık Allahın yardımıyla da buradan başarıyla döneceğiz dedi.

Federasyon Başkanı Orhan Özaktı Sporcularımız çok iyi hazırlandı iki günde iki madalya kazandık ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyoruz ilk defa katıldığımız Grappling Dünya şampiyonasında Oldukça başarılıyız Yarin Mindere çıkacak sporcularımızdan da başarı bekliyorum. Teknik kadroma ve sporcularıma güveniyorum buradanda dörtte dört yapacağız. Ayrıca Moskovada bize desteklerini esirgemeyen ev sahipliği yapan iş adamımız Ömer Saral ve Seyfi Hekimoğlu’nada buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Dedi.
Ju Jitsu ve Brezilya Ju Jitsu Federasyon Başkanı
Yaşar Aykut YURDAKUL
BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
JU JİTSU TARİHÇESİ
Ju Jitsu Tarihçesine Buradan Ulaşabilirsiniz...
FOTOĞRAF GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait fotoğraf galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
VİDEO GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait video galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
BANKA HESAP NUMARASI
Aydınlık Evler Şubesi 0151
Hesap Numarası 0082710
IBAN:TR05 0004 6001 5188 8000 0827 10