Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu
Ju Jitsu Ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonundan Büyük Başarı
Ju Jitsu Ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonundan Büyük Başarı
25-28 Eylül 2014 tarihlerinde Romanya'nın Başkenti Bükreş'te Ju Jitsu Takımı tarih yazdı. Ju jitsu Balkan Şampiyonası ve U 15 Dünya Kupasınında dört altın, dört gümüş ve iki bronzla toplamda 10 madalya ile milli takım tarih yazmıştır.
26-28 Eylül 2014 tarihleri arasında Romanya’nın Bükreş kentinde yapılan Balkan Open World Cup U15 şampiyonasında Jujitsu ve Brezilya Jiu jitsu Federasyonu ülkemizi 25 sporcu, idareci ve Antrenörlerden oluşan kafile ile başarıyla temsil etmektedir. Müsabakaların ilk gününde Mehmet Eren Şimşek Altın, Kubilay Han Köse ve İdris İpek Gümüş olmak üzere 3 madalya ile tamamlarken 2. Gününde ise Metehan ŞAHİN ve �a�lar Yazman altın madalya, Tolga Polat gümüş, Tuğrul Deligiz ve Rümeysa Akkuş Bronz madalya almışlardır. üçüncü günde Tolga Polat birinci Tuğba yeniğun ikinci olarak madalya sayısı 10’a çıkarmıştır.
Ju Jitsu ve brezilya Jiu Jitsu Federasyon Başkanı Sayın Orhan ÖZAKTI yaptığı açıklamada sporcularımız ülkemizi layık olduğu gibi başarı ile temsil etmektedir. Ju jitsu ülkemizde yeni gelişen bir spor dalı amacımız bu spor dalını ülkemize tanıtıp ülkemizi Dünya Platformunda En iyi getireceğiz dedi. Bu vesile ile Kafile Başkanımız idareci, Milli Takım Antrenörleri, Sporcularımız ve İllerinde sporcularımıza emek sarf eden için mutfağında görev yapan Antrenörlerimizi kutluyorum başarılarının devamını diliyorum dedi.
Ju Jitsu ve Brezilya Ju Jitsu Federasyon Başkanı
Yaşar Aykut YURDAKUL
BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
JU JİTSU TARİHÇESİ
Ju Jitsu Tarihçesine Buradan Ulaşabilirsiniz...
FOTOĞRAF GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait fotoğraf galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
VİDEO GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait video galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
BANKA HESAP NUMARASI
Aydınlık Evler Şubesi 0151
Hesap Numarası 0082710
IBAN:TR05 0004 6001 5188 8000 0827 10