Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu
Federasyonumuz Avrupa kupasında ülkemizi temsil etti
Federasyonumuz Avrupa kupasında ülkemizi temsil etti
Federasyonumuz 2014 faaliyet programında yer alan ve 13-16 Haziran 2014 tarihlerinde Romanya’nın Başkenti Bükreş’te yapılan A�ık Jujitsu Avrupa kupasında ülkemizi temsil etti. Toplamda 34 ülkenin iltirak ettiği müsabakalarda ülkemizi Hasan Çalışkan Antrenör, Ayhan Arslan ise sporcu olarak katılarak Ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiler.


Dünya ve Avrupa Federasyonu yetkililerininde katıldığı şampiyonada gurbetcilerimizde yer aldı. Dünyada çok yaygın olan Ju jitsu dalında 1 kaç yıldır Federasyonunuz tarafından ülkemizin temsil edildiğini görmek bizi oldukça gururlandırıyor diyerek sporcumuzu desteklediler.


Federasyon Başkanı Orhan ÖZAKTI yaptığı açıklamada federasyon olarak ülkemizi bu denli büyük organizasyonlarda temsil ediyor olmamız ju jitsu branşının ve Federasyonumuzun ülkemizde hak ettiği yeri bulacağının bir göstergesidir, Özaktı Temmuz ayında yapacağımız Türkiye şampiyonasının ardından daha dinamik bir takım oluşturarak gerekli kamp ve hazırlıklarımızı tamamlayarak ülkemizi Federasyon olarak hak ettiği en başarılı konuma taşıyacağız dedi.
Ju Jitsu ve Brezilya Ju Jitsu Federasyon Başkanı
Yaşar Aykut YURDAKUL
BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
JU JİTSU TARİHÇESİ
Ju Jitsu Tarihçesine Buradan Ulaşabilirsiniz...
FOTOĞRAF GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait fotoğraf galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
VİDEO GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait video galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
BANKA HESAP NUMARASI
Aydınlık Evler Şubesi 0151
Hesap Numarası 0082710
IBAN:TR05 0004 6001 5188 8000 0827 10