Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu
Ju Jitsu Camiasına Önemle Duyurulur
Ju Jitsu Camiasına Önemle Duyurulur
Federasyonumuz 2014  faaliyet programında yer almakta olan Antrenör ve Hakem vize semineri 4-6 Nisan 2014 tarihinde Alanya da First Clas Hotelde gerçekleşti. Ankara, İstanbul, Kayseri, Uşak, Çorum, İzmir, Ordu, Antalya, Mersin, Adana gibi birçok ilimizden Antrenör ve Hakemlerimiz iştirak ettiler .


Federasyon başkanı Orhan ÖZAKTI, Teknik Direktör  Şevki ERDOĞAN, Ne Waza Teknik kurul başkanı Semih IŞIK, Genel Koordinatör  Ömer DAĞDELEN,  Fight Teknik Kurul Başkanı Hakan Zafer ÖZDEMİR, Ferudun Süleymani, Hasan  ÇALIŞKAN, Cüneyt KILIÇ, Ali Cenap ERTAY, ve Metehan Şahin Aile sıcaklığı içerinde, dostluk ve güvenle seminerimiz gerçekleştirildi.
05.Nisan.2014 tarihinde JJIF Temsilciliği ile ilgili bir çalıştay düzenlendi. Çalıştaya JJIF başkanı sayın Panagiotis Theodropoulos ve JJIF Temsilcisi Sayın Erol Bekir YILDIRIM ile federasyonumuz üyesi Ju Jitsu Antrenör ve Hakemleri katıldılar.


Çalıştayda JJIF temsilcilik hakları ve faaliyetler görüşüldü. Federasyonumuzun üyelik hakları devam etmekte olup çalışmalarımızın Spor genel müdürlüğü bünyesine hızla geçirilmesinin sağlanması bu konuda girişimlerin hızlandırılması ve aşağıdaki konular kararlaştırılmıştır.
*Federasyonumuzca daha önce yapılandan, Hakem ve antrenörlük kurslarında verilen belgelerin geçerlidir.
*Bundan sonra yapılacak Dan, Hakemlik ve Antrenörlük kurs ve sınavları sonunda verilecek belgelerde imza yetkisi Sayın Erol Bekir YILDIRIM ve Federasyon başkanı Orhan ÖZAKTI ya aittir.


*Federasyonumuzca düzenlenecek ve katılınılacak ulusal ve uluslara arası faaliyetler JJIF temsilcisi Erol Bekir Yıldırım tarafından JJIF başkanlığına raporlanacaktır.
*JuJıtsu ve Brezilya JiuJitsu Federasyonu haricinde JJIF yi temsilen hiçbir alternatif kurum ve kuruluşun vereceği belgeler geçerli değildir.

*önümüzdeki süreç içerinde Federasyonumuzca açılacak 1. ve 2. dan sınavına katılanlara JJIF dan onaylı diplomlarda verilebilecektir.


*JJIF den onaylı tüm belgeler mayıs ayı itibariyle JJIF web sayfasından akreditasyon portalından kontrol edilebilecektir. 

*ju jitsu ve brezilya jiu jitsu federasyonu kurullarında ve il temsilciliğinde yeniden yapılanmaya gidip türkiyede bölge temsilcileri ve bölge kurulları belirlenecektir.
* Türkiye şampiyonası yapılıp seçilecek takımla uluslar arası müsabakalara katılınacaktır. Bu müsabakalara tek takım götürme yetkisi Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonuna aittir. Tüm katılımcılara Teşekkür ederiz.

Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyon Başkanı
Orhan ÖZAKTI
Ju Jitsu ve Brezilya Ju Jitsu Federasyon Başkanı
Yaşar Aykut YURDAKUL
BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
JU JİTSU TARİHÇESİ
Ju Jitsu Tarihçesine Buradan Ulaşabilirsiniz...
FOTOĞRAF GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait fotoğraf galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
VİDEO GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait video galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
BANKA HESAP NUMARASI
Aydınlık Evler Şubesi 0151
Hesap Numarası 0082710
IBAN:TR05 0004 6001 5188 8000 0827 10