Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu
Ju Jitsu Takımı Dünya Şampiyonasında
Ju Jitsu Takımı Dünya Şampiyonasında
Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyon ve Sport Combat Sambo Federasyonu büyük sınavda. İstanbul Belediyesi Zeytinburnu Tesisleri'de toplanan kafileler Şampiyonların yapılacağı Ülkelere hareket ettiler. 

Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyon Başkanlığı yurt dışı faaliyet programında yer alan ve 20-26 Kasım 2013 Tarihlerinde Romanya'nın Bükreş kentinde yapılacak olan Ju Jitsu Dünya Şampiyonasına katılmak üzere yola çıktı. Sport Combat Sambo Federasyonu takımı, 37. Dünya Sambo Şampiyonsına katılmak üzere Rusya St Petersburg yolcusu. İstanbul Belediyesi Zeytinburnu Tesisleri'de yapılan basın toplantısında konuşan, Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyon Başkanı Orhan Özaktı, federasyonumuz yeni olmasına rağmen ekibimizle mesafe kat ediyoruz geçtiğimiz aylarda. Ülkemizi World Combat Games, Kolombiya- Calli World Games 'te Ju Jitsu dalında temsil ettik. Combat Ju Jutsu Dünya Kupasında yarıştık. Olimpiyat komitesinin bu organizasyonlar çok önemli, bu organizasyonarda olmak bizim için onurdur. 

Ju Jitsu Türkiye'nin bir gerçeğidir, federasyonumuz sayesinde ülkemiz bu sporu yakından tanıyor ve her geçen gün dahada yayılmaktayız. Sport Combat Sambo Federasyonu ise, kardeş federasyonumuzdur ortak hareket ederek Sambo dalınıda önce Türkiyede yapılanmasında ve yurdumuzun tanıtımında Dünya'da ortak hareket edeceğiz dedi. 

Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyon Başkanı, Orhan Özaktı'nın kafile başkanlığındaki takımımızda, Ömer Dağdelen Genel Koordinatör, Mesut Aslan Can. Bel. Sp. Kul. Bük. Fikret K���kakdere İdareci, Şevki Erdoğan Teknik Direktör, Semih Iüık Ne Waza Teknik Kurul Başkanı, Hakan Zafer Özdemir Fhigt Teknik Kurul Başkanı, Antrenörler Hasan Çalışkan, Kiraz Şahin, Cüneyt Kılıç, Ayhan Arslan, Yüksel Çotuk, Mehmet Mest oğlu, Hakem Adnan Kerimoğlu, Sporcular: İrfan Özbek, Serhat Tok, Suat Tok, Tomas Can Koçer, Mehmet Duran, Muhammet Emre ��kelez, Seher Cengiz, Kerem Sanus, Mehmet Eren Şimşek, Kubilayhan Köse bulunuyor. Sambo Dünya sınavında Sport Combat Sambo Federasyonu Türkiye takımı, 37. Dünya Sambo Şampiyonsına katılmak üzere Rusya St Petersburg yolcusu. Şampiyona 21-24 Kasım 2013 tarihlerinde www.sambo-fias.org sitesiden canlı yayınlanacak. Sport Combat Sambo Federasyonu Başkanı Gadir Mammadov, Türkiye Sport Combat Sambo Federasyonu olarak ilk sınavımızı St Petersburg'da 37.Dünya Sambo Şampiyonsına katılarak vereceğiz. 

Şampiyona dönüşü federasyon çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Hedefimiz 81 ilimizde Sambo branşın başlatmak ve bununla ilgili çalışmalara hız vereceğiz dedi. 

Sport Combat Sambo Federasyonu Bakşanı Gadir Mammadov'un Kafile Başkanlığını yaptığı takımımızda, Antrenörler, Reşit Kaya, Bülent B�y�k, Sporcular Emre Kaya, Selçuk Özhan, Şakir, Kaymaz, Egenart Rıza Dönmez, Ümit Kemal Yılmaz, Eda Eroğlu, Seda Eroğlu, Özge Karakoç, Eymel Seyfullah Ergener , Hamza Mert, Tolga Polat, Hakan Karaburçak bulunuyor. 
Ju Jitsu ve Brezilya Ju Jitsu Federasyon Başkanı
Yaşar Aykut YURDAKUL
BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
JU JİTSU TARİHÇESİ
Ju Jitsu Tarihçesine Buradan Ulaşabilirsiniz...
FOTOĞRAF GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait fotoğraf galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
VİDEO GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait video galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
BANKA HESAP NUMARASI
Aydınlık Evler Şubesi 0151
Hesap Numarası 0082710
IBAN:TR05 0004 6001 5188 8000 0827 10