Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu
Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri 30 Mart-01 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya’nın Alanya İlçesinde Yapılmıştır.
Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri 30 Mart-01 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya’nın Alanya İlçesinde Yapılmıştır.

Türkiye Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu'nun 2018 yılı Faaliyet Programında yer alan ve müsabaka kuralları, yapılan yeni değişiklikleri de içeren Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri 30 Mart-01 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya’nın Alanya ilçesinde yapılmıştır.

Seminere Dünya Ju Jitsu Federasyonu Başkanı (JJIF) Sayın Panagiotis Theodoropoulus, JJIF Spor ve Medya Yöneticisi Sayın Joachim THUMFART, Brezilian Jiu Jitsu Şampiyonu, Türkiye Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu Baş Antrenörü Lucas FIGUEIREDO ve Türkiye ve KKTC’den yaklaşık 75 antrenör, hakem ve sporcu katılmıştır.

Seminer Teknik As Başkan Bünyamin ER’in katkılarıyla çok sıcak ve samimi bir ortamda ilerlemiş olup, JJIF Başkanlığında ülkemizde bir Plaj Dünya Şampiyonası ve Uluslar arası Hakem Sınavı açılması planlanmıştır. Ayrıca 2019 yılı içerisinde Türkiye’de Balkan Şampiyonası yapılması netleşmiştir. 

JJIF Başkanı Sayın Panagiotis Theodoropoulus Sayın Yaşar Aykut YURDAKUL başkanlığındaki Türkiye Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu’nu her zaman destekleyeceklerini belirterek yanlarında olacaklarını açıklamışladır.

Ju Jitsu ve Brezilya Ju Jitsu Federasyon Başkanı
Yaşar Aykut YURDAKUL
BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
JU JİTSU TARİHÇESİ
Ju Jitsu Tarihçesine Buradan Ulaşabilirsiniz...
FOTOĞRAF GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait fotoğraf galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
VİDEO GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait video galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
BANKA HESAP NUMARASI
Aydınlık Evler Şubesi 0151
Hesap Numarası 0082710
IBAN:TR05 0004 6001 5188 8000 0827 10