Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu
2018 Yılı Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri 30 Mart-01 Nisan 2018 Tarihleri Arasında Yapılacaktır
2018 Yılı Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri 30 Mart-01 Nisan 2018 Tarihleri Arasında Yapılacaktır

Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu'nun 2018 yılı Faaliyet Programında yer alan ve müsabaka kuralları, yapılan yeni değişiklikleri de içeren Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri 30 Mart-01 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya ilinde yapılacaktır. 

Seminerde; Fight ve Ne Waza Teorik, Pratik, Teknik-Taktik, Genel Antrenman Bilimi, Özel Antrenman Bilgisi, Spor Sağlığı, Spor Psikolojisi, Sporda Yönetim ve Davranış Bilgisi, Sporda Yönetim Organizasyon ve Sponsorluk bilgisi dersleri işlenecektir. Antrenör ve Hakem Gelişim Semineri'ne katılacak olan katılımcılardan Antrenör ve Hakem olanlar, tercih ettikleri seminere katıldıkları takdirde hem Antrenörlük hem de Hakemlik vizeleri yapılacaktır. 

Katılımcılar için vize ücretleri aşağıdaki gibi olacaktır; 

- Sadece Hakem ve Antrenör Eğitim ve Vize Seminerine katılacaklar: 300,00 TL (OTEL ÜCRETİ DAHİL)

- Antrenör Diploma ve Kurs Ücreti: 600,00 TL (OTEL ÜCRETİ HARİÇ)

- Hakem Diploma ve Kurs Ücreti: 400,00 TL (OTEL ÜCRETİ HARİÇ)

- Antrenör ve Hakem Diploma ve Kurs Ücreti: 800,00 TL (OTEL ÜCRETİ HARİÇ) SEMİNERİN UYGULAMA ESASLARI AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR. 

1. Federasyonumuz tarafından 2018 yılında organize edecek faaliyetlerde görev almak isteyen Antrenör ve Hakemler ile Halk Eğitim Merkezilerinde görev alacak Antrenörlerin bu Gelişim Seminerine katılmaları zorunludur. 

2. Bu seminer, aynı zamanda 2018 yılı vize uygulaması amacını da taşıdığından, seminere katılmayan Antrenör ve Hakemlerimiz hiç bir faaliyette görev alamayacakları gibi, Antrenörlerimiz illerinde kulüp, özel spor salonu, dernek vb. yerlerde yapılan kuşak terfi imtihanlarında da "Sınav Komisyon Başkanı" olarak da görev yapamayacaklardır. 

3. Seminere katılmayan Hakemlere herhangi bir denklik yapılmayacak, Federasyonun Ulusal ve Uluslararası faaliyetlerinde görev alamayacaklardır. 

4. AKBANK Hesap No: 
Aydınlık Evler Şubesi 0151 
Hesap Numarası 0082710 
IBAN:TR05 0004 6001 5188 8000 0827 10

“Antrenör ve/veya Hakem Gelişim Semineri ve Vize Ücreti" ibaresi ile ad ve soyadı belirtilerek vize ücretini yatıracaklardır. 

5. Gelişim Semineri'ne 1. 2. 3. Kademe Antrenörlük belgesine sahip olan Antrenörlerimiz ile Aday, İl, Ulusal, Uluslararası Hakemlik Belgesi'ne sahip Hakemler katılacaktır. 

6. Seminere katılacak Hakem ve Antrenörlerimizin, 23.03.2018 tarihi mesai saati bitimine kadar ücretlerini Federasyonumuz hesabına yatırılacaktır. Dekontların ve başvuru formunun aslı Seminer yerinde görevlilere teslim edilecektir. 

7. Hakem ve Antrenörlerimizin Gelişim Semineri'ne JUDOGİ Elbisesi, Eşofman, Spor Ayakkabısı, Not Defteri, vb. ihtiyaç duyacakları sportif kıyafet ve kırtasiye malzemelerini yanlarında getireceklerdir. Hakem ve Antrenörlerimiz, vizelerini yaptırmak amacıyla Federasyonun tjjbjj@gmail.com elektronik posta adresine ücretlerin ödendiğini gösterir banka dekontlarını ve vesikalık fotoğraflarını taratarak göndereceklerdir. 

8. Seminere katılacak Hakem ve Antrenörlerimizin Seminer süresince tam pansiyon her şey dahil (alkolü içecekler hariç), konaklama giderleri Federasyonumuzca; yol giderleri ile diğer masrafları kendilerince karşılanacaktır. 

9. Hakem ve Antrenörlerimiz Gelişim Seminerine aynı yerde, farklı toplantı salonlarında ayrı ayrı eğitim alacaklardır. 

10. Gelişim Seminerine katılmayan Hakem ve Antrenörlerimize herhangi bir telafi semineri yapılmayacaktır. 

11. Gelişim Seminerine katılmak isteyen Hakem ve Antrenörler çalıştıkları kurumdan izinlerini kendileri alacaklardır. 

12. Seminer Asia Beach Resort & Spa Hotel’de yapılacak olup, otelin adresi Oba Mah., 30. Sk. No:1, 07460 Tosmur Alanya/Antalya’dır.

Ju Jitsu ve Brezilya Ju Jitsu Federasyon Başkanı
Yaşar Aykut YURDAKUL
BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
JU JİTSU TARİHÇESİ
Ju Jitsu Tarihçesine Buradan Ulaşabilirsiniz...
FOTOĞRAF GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait fotoğraf galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
VİDEO GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait video galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
BANKA HESAP NUMARASI
Aydınlık Evler Şubesi 0151
Hesap Numarası 0082710
IBAN:TR05 0004 6001 5188 8000 0827 10