Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu
1'inci Uluslararası Ayvalık Kupası 6-9 Kasım 2015 Tarihleri Arasında Yapılmıştır
1'inci Uluslararası Ayvalık Kupası 6-9 Kasım 2015 Tarihleri Arasında Yapılmıştır

Ayvalık Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğümüz öncülüğünde 6-9 Kasım 2015 tarihleri arasında BJJ Ju Jitsu MuayThai ve Kick Boks branşlarında gerçekleştirilen 1'inci Uluslararası Ayvalık Kupası Şampiyonası Vilayetler Hizmet Birliği tesislerinde özel olarak dizayn edilen müsabaka alanında yapıldı.

Ayvalık Kaymakamı Sayın Namık Kemal NAZLI, Ayvalık Garnizon Komutanı Sayın Albay Aydın NAZLI, Ayvalık Belediye Başkanı Sayın Rahmi GENÇER, Ayvalık Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Metin TOKEL, Ayvalık Spor Müdürü Mustafa Cem HAMZAOĞLU, Daire Amirleri, Türkiye Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu Başkanı ,Türkiye Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu As Başkanı, federasyonların yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu şampiyona çekişmeli maçlara sahne oldu.

13 hakemin görev yaptığı, 32 kulüpten minik, yıldız, genç ve büyükler kategorilerinde bay-bayan 122 sporcunun mücadele ettiği şampiyonada izleyiciler dünya şampiyonu sporcuların maçlarını da izleme fırsatı buldu.

Organizasyonun düzenlenmesine katkıda bulunanlara plaket takdim edilirken dereceye giren sporculara da madalya ve hediye paketleri verildi.

Ayvalık Kaymakamımız Sayın Namık Kemal NAZLI'ya Şampiyonanın düzenlenmesinde vermiş oldukları destekten dolayı Türkiye Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu Başkanı plaket takdim ederken, Ayvalık Belediye Başkanı Sayın Rahmi GENÇER'e Şampiyonanın düzenlenmesinde vermiş oldukları destekten dolayı plaketini Türkiye Sambo Federasyonu Başkanı Sayın Fikret ÜNAL, Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan ASLAN'ın plaketini ise Ayvalık İlçe Spor Müdürümüz Mustafa Cem HAMZAOĞLU'na Ayvalık Judo Ju Jitsu Spor Kulübü Başkanı Ali ÇAMLIBEL tarafından verildi. Yine Ayvalık Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Cem HAMZAOĞLU'na Şampiyonanın düzenlenmesinde vermiş oldukları destekten dolayı plaketini Türkiye Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu Başkanı verdi. Türkiye Ju Jitsu ve Brezilya Jiu Jitsu Federasyonu Başkanı Sayın Orhan ÖZAKTI'ya ise desteklerinden dolayı Ayvalık Kaymakamı Sayın Namık Kemal NAZLI tarafından teşekkür plaketi verildi.

Aynı zamanda Ayvalık'ta bu organizasyonun düzenlenmesini sağlayan ve büyük emeklerle çok güzel bir şampiyona gerçekleştiren Ayvalık Judo Ju Jitsu Spor Kulübü Başkanı Ali ÇAMLIBEL ve Adana Tokyo Fit Spor Kulübü Başkanı Murat BOLDAZ'a teşekkür eden Ayvalık Kaymakamı Sayın Namık Kemal NAZLI kendilerini birer teşekkür şilti vererek tebrik etmişlerdir.

ŞAMPİYONADA MAÇLARI BİTEN VE DERECEYE GİREN BAZI SPORCULARIMIZIN İSİMLERİ;

Ju Jitsu Minik Bayanlar 34 Kg Dereceye Giren Sporcular;
1.İlkim BABAN İstanbul
2.Mürvet Reyhan GÜLLÜ Tarsus
3.Sonay DABAN İstanbul
Ju Jitsu Minik Erkekler 30 Kg Dereceye Giren Sporcular;
1.Alican BAY Tarsus
2.Oğul SARI İstanbul
3.Ali SARI Tarsus
Ju jitsu Minik Erkekler 38 Kg Dereceye Giren Sporcular;
1.Salih YILMAZ Hatay
2.Enes DEDE Ayvalık
3.İsa Furkan AKTÜRK Tarsus
Ju Jitsu Minik Erkekler -42 Kg Dereceye Giren Sporcular;
1.Kerem ALP Tarsus
2.Murat ERTAN Hatay
3.Serhat GEDİZ Ayvalık
Muay Thai Büyük Erkekler 60 Kg Dereceye Giren Sporcular;
1.Muhammet TÜRK İstanbul
2.Halil GÜLCAN İstanbul
3.Buğra ÇAMLI Karabük

Ju Jitsu ve Brezilya Ju Jitsu Federasyon Başkanı
Yaşar Aykut YURDAKUL
BAŞKANIN ÖZGEÇMİŞİ
JU JİTSU TARİHÇESİ
Ju Jitsu Tarihçesine Buradan Ulaşabilirsiniz...
FOTOĞRAF GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait fotoğraf galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
VİDEO GALERİSİ
Fedarasyonumuza ait video galerisine buradan ulaşabilirsiniz...
BANKA HESAP NUMARASI
Aydınlık Evler Şubesi 0151
Hesap Numarası 0082710
IBAN:TR05 0004 6001 5188 8000 0827 10